Drink 'n' ling

Máš chuť naučit se nebo zlepšit svou angličtinu, francouzštinu, němčinu, španělštinu nebo nějaký jiný jazyk? Navíc zadarmo a s rodilými mluvčími? My tu chuť máme, a tak se snažíme dát dohromady zahraniční studenty s těmi českými. Zlepšit svůj mluvený projev bez gramatických tabulek a strachu ze špatného hodnocení může kdokoliv. V pohodě nad hrnkem kafe, půllitrem piva nebo sklenkou vína. Nové kontakty mohou být branou do celého světa, i toho kariérního./// Would you like to learn or improve your foreign language skills? Or learn a new one from the very beginning? Learn it for free and with native speakers? We would and that’s why we are trying to connect foreign students with the locals now. Everyone is welcome to come and improve its language skills without boring grammar rules, or fear of bad grades. All of this in friendly atmosphere with a cup of coffee, glass of wine, beer, or anything you wish. People you will meet will open a door not only to the outer world but also to the career one.

Vývoj tohoto tématu

100%

AMBASADOR PROJEKTU

Dominika Pirklová garant projektu
Tel: +420 776 320 632
E-mail: pirklova.dom@gmail.com

 

3. října 2017

3. října se na Vás budeme poprvé těšit v 19:00 v kavárně L'apero! (Koliště 3, Brno-Střed)

 

3rd of October 2017

We are looking forward to meeting you in Cafe L'apero on 3rd of October at 19:00! ( Koliste 3, Brno-Střed)

 

5. ledna 2018

Za zimní semestr proběhla čtyři setkání DnL a musíme říct, že velice hojně navštěvovaná a úspěšná. Máme radost, že jsme mohli podpořit další studentský nápad, o který je zájem.

 

JAK TO VLASTNĚ FUNGUJE?

GARANT PROJEKTU - Dominika Pirklová popsala projekt následovně:

  • Každé druhé úterý se v sedm večer sejdeme v baru L’apero a rozdáme si vlajky, podle kterých navzájem poznáme řeč, kterou mluvíme. Ve dvojicích se pak po několika minutách budeme střídat formou speed datingu. Za večer tak poznáš hned několik parťáků z různých koutů světa. Možná tě osloví i méně známé jazyky, nad kterými jsi doteď ani nepřemýšlel.

  • Every other Tuesday at 7pm, we’ll meet in the L’Apero bar. You will get flags depending on the languages you speak. Then, we will split up in couples and like in speed dating, you’ll get the chance to speak with a lot of people from various countries. What’s more, you may fall in love with a language you have never even thought of.

Projekt podporují
logo-mu.png logo-vut.png logo-mendelu.png logo-brno.png