Opět chystáme odpadkobraní

Letos se odehraje již čtvrtý ročník Studentského odpadkobraní! Po roce se zase sejdou studenti brněnských vysokých škol, aby udělali Brno o něco hezčí. A na co se můžete těšit? V letošním roce se zaměříme na znečištěné oblasti městské části Brno-Židenice. Projdeme se mezi zastávkami Krásného a Novolíšeňská a vyčistíme okolí tramvajové tratě šaliny č. 8, aby všichni cestující mohli konečně mít krásný výhled při své cestě.

K večeru pak všechny zúčastněné čeká odměna v podobě posezení na Bílé hoře, kde samozřejmě nebude chybět občerstvení a hry. Pro ty, kteří se nebudou chtít ani potom rozloučit, tak následuje afterparty v klubu Green.

Přiložit pomocnou ruku může každý. Stačí SE ZAREGISTROVAT na adrese https://www.uklidmecesko.cz/event/21929/, kde najdete další podrobnosti. Samozřejmě sledujte i tuto událost, kde budou postupně přibývat pokyny organizátorů. POZOR – KAPACITA OMEZENA!

Na akci tě přivítají také kandidáty na krále a královnu Brněnského majálesu, tak se přijď s nimi seznámit a třeba si i popovídat o jejich projektech pro Studentské Brno

Projekt podporují
logo-mu.png logo-vut.png logo-mendelu.png logo-brno.png