Aktuálně

Setkání s primátorem
11.1.2017

Včera jsme se potkali s panem primátorem a přednesli mu naše pokroky ve stávajících projektech. Také jsme představili nový projekt - Revitalizace podchodu u zastávky Bieblova. Spolupráce jde správným směrem, což dokazuje akceptace projektů a naše vzájemné úkoly do příští schůzky! Bližší novinky k projektům se dočtete na našem webu. Pošlete nám svůj nápad a pojďte jej s námi příště představit panu primátorovi!

Studentské Brno má nového ambasadora!
22.10.2016

Studentské Brno má nového šéfa! Po náročné volbě zástupců 3 největších univerzit v Brně se jím stává Michal Hořínek z MendelU. Jeho hlavním úkolem je razantní posun stávajících projektů, rozšíření o další projekty a užší spolupráce mezi studentskými organizacemi v Brně.

Budou nabíjecí místa pro telefony součástí Smart City?
23.1.2016

V minulém týdnu jsme se s naším nápadem na nabíjecí místa pro chytré telefony účastnili zasedání strategické komise městra Brna pro Smart City.

Chtějí studenti Wi-Fi v parcích?
4.1.2016

V prosinci jsme za podpory univerzit provedli dotazníkové šetření, zda si studenti vůbec přejí mít v brněnských parcích vysokorychlostní pokrytí Wi-Fi. A jak to dopadlo?

Pod Hády možná začnou lítat třísky
14.12.2015

V návaznosti na jednání s primátorem města Brna jsme se sešli zástupci Magistrátu v lokalitě odkaliště Hády a přímo na místě jsme prodiskutovali náš záměr na přeměnu této lokality na veřejně přistupný volnočasový areál parkového typu.

Schůzka s předsedou představenstva TSB
20.11.2015

V pátek dopoledne jsme se na magistrátu potkali s vedením Technických sítí Brno, které nám prezentovalo výsledky provedeného měření a technických možností pro vybudování Wi-Fi sítí v námi požadovaných lokalitách.

Další schůzka s primátorem znamenala posun v tématech
5.10.2015

Ve čtvrtek 1. října jsme se hned pěkně brzy ráno sešli s primátorem Petrem Vokřálem a zkontrolovali plnění úkolů, které jsme si na poslední schůzce uložili.

Napsali o nás v Brněnském deníku
15.7.2015

I o prázdninách se okolo studentského projektu Studetnské Brno dějí zajímavé věci. Ještě před druhým jednáním s magistrátem města Brna si můžete přečíst o aktuálním stavu projektů v Brněnském deníku Rovnost.

První chůzka s primátorem města Brna Ing. Petrem Vokřálem
28.5.2015

Tak máme za sebou první oficiální schůzku s vedením brněnského magistrátu. Bylo to náročné a měli jsme z toho obavu. Vše ale dopadlo více než dobře a další schůzka by měla proběhnout na konci července. Nebojte se a přidávejte další nápady.

Oficiálně spouštíme projekt Studentské Brno
7.5.2015

V hlavní den Brněnského Majálesu 7. května jsme oficiálně spustili projekt Studentské Brno a s ním i web na kterém sledujete aktuálně řešená témata. Všichni zúčastnění se schromáždili u velkého magického tlačítka a spustili projekt jako jeden muž.

< 1 2 3 4 >

Projekt podporují
logo-mu.png logo-vut.png logo-mendelu.png logo-brno.png